Sağlık

Sağlık

Sağlık işletmeleriniz için uygun yazılım çözümleri Armiya Teknoloji’de.

Vega Arctos

Şef’im restaurant otomasyonu adisyon programı ile restaurantlar’ın temel ihtiyacı olan adisyon ile müşteri siparişleri alınır. Alınan siparişler sipariş takip programı ile ilgili mutfaklara yazılı mesaj olarak gönderilir, ilave sipariş alınabilir.

İlaç Takip Sistemi

İlaç üreticileri ve Ecza Depoları içindir.
Alış ve Satıs işlemleri yapılabilir.TS portalına sistem de yapılan Alış ve Satış Bildirimleri yapılabilir.Hızlı Satış Ekranında Sipariş İşlemleri Pratik bir şekilde yapılabilir.Mal kabul ekranında excel Karekod Aktarımı yapılarak Daha hızlı belge oluşturulabilir.Promosyonlu Satış İşlemleri Yapılabilir.İtsbildirim Programında tek tek veya Excel den aktarım yaparak karekod bildirimi yapılabilir.Pts ile fatura için bulunan karekodları tek bir ıd ye baglanabilir.Id girildiği zaman karekodlar belgeye eklenebilirİlaç ve İlaçdışı ürünleri hızlı bir şekilde karekod,kolibarkodu ve palet parkodu okutarak faturalandırılabilir ve sevkiyatı yapılabilir.

Vega Win A5

Vega Yazılım‘ın çok satan ürünlerinden biri olan Vega Win tüm Türkiye’de binlerce firma tarafından kullanılmaktadır. Firmanızın tüm gereksinimlerine cevap verebilecek özelliklerle donatılmıştır. Üreti, satış ve muhasebe hesaplarına kadar her türlü işlemi yapabilirsiniz. Vega Win firmanızın ihtiyaçları doğrultusunda paketlendirilir ve fiyatı belirlenir.

Vega One

Vega Yazılım‘ın yeni ürünü One, satış programı perakende satış yapan firmaların talepleri doğrultusunda hazırlanmış bir perakende satış programı olup, hızlı satış ve sıcak satış yapan işletmelerin ihtiyaçlarına cevap verebilecek özelliklerle donatılmıştır. One’ı diğer hızlı market barkodlu satış programlarından ayıran en büyük farklarından birisi ise fiyatının eşdeğerlerinin çok altında olması.

E-Dönüşüm

Dijitalleşen dünyada, artık kamu kurumları da dijital uygulamalar üzerinden işlerini yürütmektedirler. Bu dijital dönüşüme e-Dönüşüm adı veriliyor. VegaGrup Yazılım 30 yıllık tecrübesi, uzman kadrosu ile sektörün ihtiyacına yönelik yazılımların öncüsü olarak dijital dönüşüm süreçlerine rehberlik etmektedir. Gelir İdaresi Başkanlığından Özel Entegratörlük izni almış Vega e-Fatura sistemi vasıtası elektronik belgelerinizi gönderme ve alma işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

E-Fatura

Vega İK

Vega İK ile özlük dosyalarından izinlere birçok bilgiyi personel kartlarından takip edin.Personel eğitimlerini planlayın, oluşturun, saklayın ve raporlayın. Personelinizin tüm finans sürecini yasal çerçeve içinde yöneterek cezai İşlemlerden Kaçının.Performans ölçümleri yaparak personel performansını takip Edin.Vardiya sistemini etkin ve hatasız planlayın.Aday kaynağını iş başvurusundan eleme ve işe alım aşamasına kadar her adımda takip edin.

HesAç

Ziyaretçilerinizin HES Kodlarını Hızlıca Sorgulayın.

HES (Hayat Eve Sığar) Kodu, Kontrollü Sosyal Hayat kapsamında, ulaşım ya da ziyaret gibi işlemlerinizde kurumlarla ve kişilerle, Covid-19 hastalığı açısından herhangi bir risk taşıyıp taşımadığınızı güvenli şekilde paylaşmanıza yarayan bir koddur. Paylaştığınız HES kodları uygulama üzerinden ya da kurumlara sağlanan servisler aracılığı ile sorgulanabilecektir.