Market

Market

Market işletmeleriniz için uygun yazılım çözümleri Armiya Teknoloji’de.

Vega Arctos

Şef’im restaurant otomasyonu adisyon programı ile restaurantlar’ın temel ihtiyacı olan adisyon ile müşteri siparişleri alınır. Alınan siparişler sipariş takip programı ile ilgili mutfaklara yazılı mesaj olarak gönderilir, ilave sipariş alınabilir.

Vega Online Banka Yazılımı

Türkiye’deki çoklu banka entegrasyonu yapan (multibank account aggregation) mobil finans platformudur.

Ana amacı, anlık ve güncel tüm finansal verilerin tek bir platform üzerinden izleme, yönetme ve ticari sistemlere güvenli bir şekilde aktarımını sağlamaktır.

Üretim Planlama Yazılımı

Vega Üretim ile standart üretim gerçekleştiren işletmeler için üretim programı, Varyant Üretim ile hazır giyim üretimi ve mobilya üretimi gerçekleştiren işletmeler için VARYANT Üretim programı ve Lotiz Üretimle de izlenebilirlik esasına göre üretim gerçekleştiren işletmeler için LOTIZ Üretim programlarımız mevcuttur.

Vega Win A5

Vega Yazılım‘ın çok satan ürünlerinden biri olan Vega Win tüm Türkiye’de binlerce firma tarafından kullanılmaktadır. Firmanızın tüm gereksinimlerine cevap verebilecek özelliklerle donatılmıştır. Üreti, satış ve muhasebe hesaplarına kadar her türlü işlemi yapabilirsiniz. Vega Win firmanızın ihtiyaçları doğrultusunda paketlendirilir ve fiyatı belirlenir.

Vega One

Vega Yazılım‘ın yeni ürünü One, satış programı perakende satış yapan firmaların talepleri doğrultusunda hazırlanmış bir perakende satış programı olup, hızlı satış ve sıcak satış yapan işletmelerin ihtiyaçlarına cevap verebilecek özelliklerle donatılmıştır. One’ı diğer hızlı market barkodlu satış programlarından ayıran en büyük farklarından birisi ise fiyatının eşdeğerlerinin çok altında olması.

Vega B2B

B2B (Business to Business) firmadan firmaya yapılan e-ticaret modelidir. Ülkemizde de en sık kullanılan e-ticaret modelleri arasındadır. Bir firmanın kendi bünyesinde veya farklı firmaların birbiri arasında yaptığı e-ticareti ifade eder.
B2B e-ticaret modelinde alıcı firmalar ve satıcı firmalar aynı web sitesinde buluşurlar. B2B platfromları satmak istenilen ürün ve hizmetlerin online olarak sergilendiği, anlatıldığı e-ticaret portallarıdır. Bu platdormalarda fiyat sunma, teklif alma – verme gibi işlemler gerçekleştirilebilir. Yine aynı şekilde alıcı firmalar da satıcı firmaların fiyat tekliflerini değerlendirme olanağı bulurlar.

Armada

Armada programı sıcak ve soğuk satış yapan firmaların mobil ortamda sipariş ve satış yönetimini sağlayan bir otomasyon programıdır.

Armada programında aynı zamanda depo sayım ve sevkiyat ve mal kabul işlemlerini yapabilirsiniz. Armada programını Windows CE & Mobile ve Android işletim sistemlerinde kullanabilirsiniz. Armada size Offline kullanım sağlayarak plasiyerlerin sipariş yada satış yaptığı süreçte internet olmasa yada bulunduğu bölgede interneti çekmese bile işlemlerini herhangi bir engel olmadan yapabilir.

Vega Master

Vega Yazılım’a ait gelişmiş web tabanlı raporlama sistemi VegaMaster;

Vega Şef’im ve FasterPos programlarının ayrıca EnPOS yazarkasaların aynı platform üzerinden canlı olarak raporlanmasını sağlamaktadır.

E-Dönüşüm

Vega Sanal Mağaza

Ticari işletmenizde başarı elde ettiniz ve E-Ticarete adım atmak istiyorsunuz. Vega Sanal Mağaza ile sanal dünyanın kapılarını aralayın. Ürünler farklı mağazalarda ayrı fiyatlarla satışa sunulabilir, aradaki komisyon farklarını kolaylıkla kapatabilirsiniz.
E-ticaret sitenize ve sanal mağazalara ürün,envanter gönderin ve sipariş alın.

E-Dönüşüm

Dijitalleşen dünyada, artık kamu kurumları da dijital uygulamalar üzerinden işlerini yürütmektedirler. Bu dijital dönüşüme e-Dönüşüm adı veriliyor. VegaGrup Yazılım 30 yıllık tecrübesi, uzman kadrosu ile sektörün ihtiyacına yönelik yazılımların öncüsü olarak dijital dönüşüm süreçlerine rehberlik etmektedir. Gelir İdaresi Başkanlığından Özel Entegratörlük izni almış Vega e-Fatura sistemi vasıtası elektronik belgelerinizi gönderme ve alma işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

E-Fatura

Vega İK

Vega İK ile özlük dosyalarından izinlere birçok bilgiyi personel kartlarından takip edin.Personel eğitimlerini planlayın, oluşturun, saklayın ve raporlayın. Personelinizin tüm finans sürecini yasal çerçeve içinde yöneterek cezai İşlemlerden Kaçının.Performans ölçümleri yaparak personel performansını takip Edin.Vardiya sistemini etkin ve hatasız planlayın.Aday kaynağını iş başvurusundan eleme ve işe alım aşamasına kadar her adımda takip edin.

Faster POS

Faster POS yeni nesil ÖKC’ler ile tam entegre çalışabilen, E-Fatura ve E-Arşiv olarak satış yapabilen, Online ve Offline çalışma yapısına uygun, kullanımı rahat bir hızlı satış programıdır.
Yeni Nesil Yazarkasa Entegrasyonu

HesAç

Ziyaretçilerinizin HES Kodlarını Hızlıca Sorgulayın.

HES (Hayat Eve Sığar) Kodu, Kontrollü Sosyal Hayat kapsamında, ulaşım ya da ziyaret gibi işlemlerinizde kurumlarla ve kişilerle, Covid-19 hastalığı açısından herhangi bir risk taşıyıp taşımadığınızı güvenli şekilde paylaşmanıza yarayan bir koddur. Paylaştığınız HES kodları uygulama üzerinden ya da kurumlara sağlanan servisler aracılığı ile sorgulanabilecektir.