Huğlu Meslek Yüksek Okulundaydık

Huğlu Meslek Yüksekokulu’nda gerçekleşen “Ülkemizin Savunması: Yerli ve Milli Yazılım” başlıklı konferans, Armiya Teknoloji Genel Müdürü Ali İhsan TUĞ’un sunumuyla dolu dolu geçti. Konferansta, yerli ve milli yazılımın ülkemize ve teknoloji dünyasına sağladığı avantajlar detaylı bir şekilde aktarıldı.
Selçuk Üniversitesi Huğlu Meslek Yüksek Okulu hocaları ve öğrencilerinin katıldığı ve büyük bir dikkatle takip ettiği konferansta, yerli yazılı teknolojilerinin önemi vurgulanırken, ülkemizin savunma alanındaki teknolojik gelişmeleri ön plana çıkarıldı. Ali İhsan TUĞ, yerli yazılımın milli güvenliğimize katkılarına vurgu yaparak, teknoloji alanındaki bağımsızlığımızın önemini vurguladı.
Konferansın sonunda, Huğlu Meslek Yüksekokulu Müdürü Sayın Doç.Dr.Erkan AKGÖZ, Armiya Teknoloji Müdürü Ali İhsan TUĞ’a teşekkürlerini sunarak plaket takdim etti.
Bu değerli etkinliğin, ülkemizin teknolojik gelişimine ve savunma alanındaki başarılarına katkı sağlamasını dileriz.

Bu Gönderiye Bir Yorum Yapın

Diğer Gönderiler

İletişim

Kapsamlı Sektörel Çözümler İçin Bizimle İletişime Geçin.

Armiya Teknoloji’nin uzmanlığıyla, sorularınızı yanıtlamak ve ihtiyaçlarınıza en uygun çözümleri bulmak için buradayız. Size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

Armiya Teknoloji;
Bu formu doldurduğunuzda neler olur?
1

İhtiyaçlarınızı ve beklentilerinizi anlamak için sizinle uygun bir zamanda bir telefon görüşmesi ayarlarız.

2

Detaylı bir keşif yaparak ihtiyaçlarınızı belirler ve size özel çözümlerimizi sunmak için bir danışma toplantısı gerçekleştiririz.

3

Belirlediğimiz ihtiyaçlarınıza uygun olarak detaylı bir teklif hazırlarız ve size sunarız.

İletişim Formu