Bayim Olur Musun Fuarı Dolu Dolu Geçti

Yenikapı – Avrasya Gösteri ve Sanat Merkezi’nde düzenlenen sektörün en büyük fuarı olan Bayim Olur musun 2022’de, Armiya Teknoloji Genel Müdürü Ali İhsan TUĞ “Uçtan Uca Franchise Teknolojisi” başlıklı konu ile franchise yatırımcı adaylarını, markalarımızı veya markalaşma serüvenine başlamış, franchise sistemlerini, fikirlerini hayata geçirmeye hazırlanan tüm girişimciler ile bir araya geldi.
Büyük bir dikkatle takip edilen seminerde Ali İhsan TUĞ “Franchise kafe, restoran, oyun salonları vb. işletmelerin otomasyon yazılım/donanımları gibi teknoloji odaklı ürünlerin altyapı yatırımlarında Armiya Teknoloji imzası vardır. Sorunları teknolojik bakış açısıyla kısa sürede çözmeyi amaç edinen Armiya Teknoloji, yeni yatırımlarla müşterilerini memnun etmeyi amaç edinmiştir. Bu sebeple “teknolojik çözümlerin adına Armiya diyoruz” sözlerine yer verdi.
Seminerin ardından UFRAD Genel Başkanı Sayın Doç. Dr. Mustafa AYDIN, Armiya Teknoloji Genel Müdürü Ali İhsan TUĞ’a hediye takdim etti.

Bu Gönderiye Bir Yorum Yapın

Diğer Gönderiler

İletişim

Kapsamlı Sektörel Çözümler İçin Bizimle İletişime Geçin.

Armiya Teknoloji’nin uzmanlığıyla, sorularınızı yanıtlamak ve ihtiyaçlarınıza en uygun çözümleri bulmak için buradayız. Size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

Armiya Teknoloji;
Bu formu doldurduğunuzda neler olur?
1

İhtiyaçlarınızı ve beklentilerinizi anlamak için sizinle uygun bir zamanda bir telefon görüşmesi ayarlarız.

2

Detaylı bir keşif yaparak ihtiyaçlarınızı belirler ve size özel çözümlerimizi sunmak için bir danışma toplantısı gerçekleştiririz.

3

Belirlediğimiz ihtiyaçlarınıza uygun olarak detaylı bir teklif hazırlarız ve size sunarız.

İletişim Formu