Armiya Teknoloji “Lezzetlerimiz Franchise İle Büyüyor” Etkinliği Dolu Doluydu

Armiya Teknoloji’nin Konya Ramada Plaza’da düzenlediği “Lezzetlerimiz Franchise ile Büyüyor” konulu konferans, franchise sektörünün uzman isimlerinden Çiğköftem Markası Genel Müdürü Nezif EMEK’in sunumuyla gerçekleşti. Konya NEÜ Gastronomi ve Mutfak Sanatları Bölüm Başkanı Doç.Dr.Yılmaz SEÇİM ve YFY Yatırım Franchise Danışmanlık sahibi Erol IŞIK’ın da katıldığı etkinlik franchise ile ilgili tüm sorulara cevap verdi.
Firma sahiplerini, girişimcileri ve üniversite öğrencilerini bir araya getiren konferansın moderatörlüğünü S.Ü. İletişim Fakültesi Reklamcılık Bölüm Başkanı Prof. Dr. Hüseyin ALTUNBAŞ yaptı.
Konferansın sonunda Armiya Teknoloji Genel Müdürü Ali İhsan TUĞ ve Genel Müdür Yardımcısı Özgen KART, Sayın Nezif EMEK’e ve konferansın moderatörlüğünü yapan Sayın Prof. Dr. Hüseyin ALTUNBAŞ’a hediyelerini takdim ettiler.

Bu Gönderiye Bir Yorum Yapın

Diğer Gönderiler

İletişim

Kapsamlı Sektörel Çözümler İçin Bizimle İletişime Geçin.

Armiya Teknoloji’nin uzmanlığıyla, sorularınızı yanıtlamak ve ihtiyaçlarınıza en uygun çözümleri bulmak için buradayız. Size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

Armiya Teknoloji;
Bu formu doldurduğunuzda neler olur?
1

İhtiyaçlarınızı ve beklentilerinizi anlamak için sizinle uygun bir zamanda bir telefon görüşmesi ayarlarız.

2

Detaylı bir keşif yaparak ihtiyaçlarınızı belirler ve size özel çözümlerimizi sunmak için bir danışma toplantısı gerçekleştiririz.

3

Belirlediğimiz ihtiyaçlarınıza uygun olarak detaylı bir teklif hazırlarız ve size sunarız.

İletişim Formu