MÜSİAD 106. Genel İdare Kurulu KONYA’DAYDI

Konya 17 Haziran 2022 Cuma günü başlayan ve 19 Haziran 2022 Pazar günü sona eren büyük bir organizasyona ev sahipliği yaptı. MÜSİAD 106. Genel İdare Kurulu Konya Selçuklu Kongre Merkezinde yoğun katılımlı olarak gerçekleşti. Büyük organizasyona Konya Valisi Vahdettin Özkan, Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, Meram Belediye Başkanı Mustafa Kavuş, Karatay Belediye Başkanı Hasan Kılca, Selçuklu Belediye Başkanı Ahmet Pekyatırmacı, Ak Parti Konya İl Başkanı Hasan Angı, KTO Başkanı Selçuk Öztürk, MÜSİAD Genel Başkanı Mahmut Asmalı ve MÜSİAD Konya Başkanı Mehmet Hilmi Kağnıcı katıldı. Güçlü Türkiye vizyonuyla farklı konularda panellerle 3 gün süren MÜSİAD 106. Genel İdare Kuruluna Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum da katıldı.

Bu Gönderiye Bir Yorum Yapın

Diğer Gönderiler

İletişim

Kapsamlı Sektörel Çözümler İçin Bizimle İletişime Geçin.

Armiya Teknoloji’nin uzmanlığıyla, sorularınızı yanıtlamak ve ihtiyaçlarınıza en uygun çözümleri bulmak için buradayız. Size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

Armiya Teknoloji;
Bu formu doldurduğunuzda neler olur?
1

İhtiyaçlarınızı ve beklentilerinizi anlamak için sizinle uygun bir zamanda bir telefon görüşmesi ayarlarız.

2

Detaylı bir keşif yaparak ihtiyaçlarınızı belirler ve size özel çözümlerimizi sunmak için bir danışma toplantısı gerçekleştiririz.

3

Belirlediğimiz ihtiyaçlarınıza uygun olarak detaylı bir teklif hazırlarız ve size sunarız.

İletişim Formu