İş Dünyası “Dijital Dünyada Markalaşma”da Buluştu

BÜYÜK BULUŞMA: DİJİTAL DÜNYADA MARKALAŞMA etkinliği 2 Haziran Perşembe günü Konya Ramada Otel’de gerçekleşti. Armiya Teknoloji ve Dinameat Burger sponsorluğunda gerçekleşen ve ilk kez 5 önemli konuğun konuşmacı olduğu etkinlik iş dünyası ve eğitim dünyasını bir araya getirdi.

Selçuk Üniversitesi İletişim Fakültesi Reklamcılık Bölümünün reklam sektöründe saygın yerlere gelmiş ilk mezunlarının reklamcılık öğrencileriyle ve Konyalı iş adamları ile buluşturan BÜYÜK BULUŞMA etkinliği 2 gün sürdü. İlki 1 Haziran Çarşamba günü Selçuk Üniversitesi Kampüsünde SAKM Malazgirt Salonunda gerçekleşirken, ikinci gün 2 Haziran Perşembe günü Konya Ramada Otel’de gerçekleşti. Çağrı ÇİFTÇİ, Mansur KUTLU, Mehmet Salih DEMİRCİ, Samed CANTÜRK ve Yakup ÖZ’ün konuşmacı olduğu Büyük Buluşma etkinliklerini Reklamcılık Bölüm Başkanı Prof. Dr. Hüseyin Altunbaş yönetiminde Reklamcılık Bölümü Reklamcılık Kulübü organize etti.

Yoğun katılımın olduğu ve yaklaşık 4 saat süren etkinlik sonunda konuklara plaketlerini ve hediyelerini Selçuk Üniversitesi Reklamcılık Bölüm Başkanı Sayın Prof. Dr. Hüseyin ALTUNBAŞ, Armiya Teknoloji Genel Müdür Yardımcısı Sayın Özgen KART, Dinameat Genel Müdürü Sayın Hüseyin GÖK ve Necmettin Erbakan Üniversitesi Gastronomi Bölümü Akademisyenlerinden sayın Doç. Dr. Yılmaz SEÇİM takdim etti.

DİJİTAL DÜNYADA MARKALAŞMA etkinliğine katılarak bizlere değerli bilgi ve tecrübelerini aktaran konuklarımız Sayın Çağrı ÇİFTÇİ’ye, Sayın Mansur KUTLU’ya, Sayın Mehmet Salih DEMİRCİ’ye, Sayın Samed CANTÜRK’e, Sayın Yakup ÖZ’e katılımlarından dolayı çok teşekkür ediyoruz.

Armiya Teknoloji İletişim: 0850 346 0 276
Adres: Akademi Mah. Gürbulut Sk. Konya Teknokent / F-Z07 Selçuklu/KONYA
www.armiya.com