Franchise İşinin Uzmanı Erol Işık Armiya Etkinliğindeydi

Armiya Teknoloji’nin Konya Ramada Otel’de düzenlediği “Franchise ile Büyümenin Püf Noktaları” konferansında UFRAD Yönetim Kurulu Üyesi Erol IŞIK konuşmacı oldu. 1 Nisan 2022 Cuma günü Saat 14.30 gerçekleşen ve franchise ile büyümenin ayrıntılarının örneklerle anlatıldığı konferansın moderatörlüğünü Selçuk Üniversitesi İletişim Fakültesi Reklamcılık Bölüm Başkanı Prof. Dr. Hüseyin ALTUNBAŞ yaptı.

Türkiye’de franchise denince akla gelen, önemli markalara franchise konusunda hizmetler veren Etişleri Genel Müdür Yardımcısı Erol Işık, yoğun olarak katılımın olduğu konferansta gıda sektöründeki franchise fırsatlarını anlattı.

Armiya Etkinlikleri kapsamında kesintisiz 3 saat süren ve büyük bir dikkatle takip edilen konferansta Erol IŞIK: “Franchise verenin deneyimlerine her zaman ihtiyaç var. Gıda ile ilgili tecrübelerim sonucunda size şunu söyleyebilirim ki, franchise sisteminin en önemli noktası eğitimdir.

Doğru personele doğru eğitimi verdiğinizde başarının sizi ve markanızı bulması kaçınılmaz olacaktır. Bir diğer konu; bu işi nerede yapacağınız da çok önemli. Franchise işinde lokasyon seçimi ve işi yapış şekliniz çok önemlidir. Bu konularda franchise verenin tecrübesi de çok önemlidir. Denenmiş, başarısı kanıtlanmış ve tanınmış bir marka ile iş birliği yaptığınızda uluslararası kalite standartlarına bu şekilde siz de sahip olursunuz. Marka bilinir olduğu için kimseye kendini yeniden anlatmakla uğraşmaz, markanın kaynaklarını, reklam tanıtım faaliyetlerini kullanarak daha küçük bütçelerle kendinizi tanıtmış olursunuz.

Ülkemizde franchise bilincinin giderek arttığını sevinerek gözlemliyoruz. Franchise’ı yönetirken teknoloji anlamında Armiya Teknolojinin beni heyecanlandıran çalışmalarını görüyorum. Hem franchise verenin hem de franchise alanın uçtan uca yönetilmesi konusunda franchise sektörünün ihtiyacı olan bilgiye sahip olmalarını keyifle izliyorum. Armiya Teknoloji’yi franchise konusundaki farkındalık artırıcı çabalarından dolayı tebrik ediyorum.” ifadelerini kullandı.

Konferansın sonunda Armiya Teknoloji Genel Müdürü Ali İhsan TUĞ ve Armiya Teknoloji Genel Müdür Yardımcısı Özgen KART, Franchise Uzmanı Sayın EROL IŞIK’a ve Öğretim Üyesi Sayın Prof. Dr. Hüseyin ALTUNBAŞ’a plaketlerini takdim ettiler.

Armiya Teknoloji İletişim: 0850 346 0 276
Adres: Akademi Mah. Gürbulut Sk. Konya Teknokent / F-Z07 Selçuklu/KONYA
www.armiya.com