Neden Armiya?

Türkiye’nin dışa açılan bir kapısı olması hedeflenen Armiya ailesi bünyesindeki tescillenen markaları ile kendisini ispatlamıştır. İlk günden bu güne kadar neler yapabileceğini sergileyen Armiya, verdiği hizmet ve ürünlerde hep daha iyisini vereceğini göstermiş ve kadrosunu oluşturan bireylerin, alanında uzman kişiler olmasına hassasiyet göstermiştir.

10 yıla varan saha tecrübesinden sonra 7 yılı aşkın süredir Armiya çatısı altında tecrübesini sizlerin hizmetine sunmaktadır.

Bilgi teknolojisinin en yoğun şekilde gelişme gösterdiği bu zamanda, bilgi-işlem ve Ar-Ge alanındaki yatırımı ön planda tutan Armiya, bünyesindeki iş kollarının tamamının verimliliği ve çözüm odaklı yaklaşımı ile önce Türkiye’mizde söz sahibi yapıp daha sonra dünyaya taşımak için yoğun bir program içerisinde çalışmaktadır.

Biz çözüme deneyerek değil, deneyimle ulaşıyoruz.

Armiya, hayatımızı kolaylaştıran teknolojiyi geniş açıdan ele alan bir markadır. Armiya yıllarca büyük projelere imza atmış, tecrübeye sahip teknoloji uzmanı bir markadır.

Teknolojiye geniş perspektiften bakan Armiya Teknoloji güvenlikten yazılıma, otomasyondan ağ teknolojilerine kadar geniş ölçekte teknolojik çözümler sunmaktadır.
Çözüm odaklı anlayışla hizmet sunduğu firmaların, kurumların ve markaların güvenini kazanmıştır.
Hem yurt içinde hem yurt dışında Armiya Teknoloji verdiği hizmet ve danışmanlıklar ile teknolojide güvenin adı olmuştur.

Yenilenen ve müşteri odaklı kurumsal anlayışı ile teknolojideki değişimi bir araya getiren Armiya Teknoloji, portföyüne sürekli yeni teknolojik ürünler katmaktadır.

Sektörde yenilikçi olmasını AR-GE’ye verdiği önemle göstermektedir. Kamera, alarm, x-ray, turnike ve bariyer gibi teknoloji odaklı ürünlerin altyapı yatırımlarında Armiya Teknoloji imzası vardır.

Sorunları teknolojik bakış açısıyla kısa sürede çözmeyi amaç edinen Armiya Teknoloji yeni yatırımlarla müşterilerini memnun etmeyi amaç edinmiştir. Bu sebeple “teknolojik çözümlerin adına Armiya diyoruz” diyen güçlü bir markadır.

Teknolojik Çözümlerin Adı; Armiya'dır.