Markalaşma Ve Franchise Yönetiminde Teknolojinin Etkisi

Markalaşma Ve Franchise Yönetiminde Teknolojinin Etkisi

Hem ulusal hem de uluslararası ölçekte büyümek eskiye göre daha da kolaylaştı. Firmalar hızla farklı bölgelerde yeni şubelerini açabiliyorlar. Bunu yapan yeni markalardan Bayramefendi Osmanlı Kahvecisi ve Ekrem Coşkun Döner, Karatay Üniversitesinde sektörle ve öğrencilerle buluşuyor.

Konya Ticaret Odası ve Armiya Teknoloji’nin birlikte düzenlediği ve Karatay Üniversitesinde 2 Ekim Çarşamba günü saat 14:00’de gerçekleştirilecek organizasyon, markalaşmada ve franchise teknolojisinde en son gelişmeleri anlatacak.

“Markalaşma ve Franchise Yönetiminde Teknolojinin Etkisi” başlıklı etkinliğin moderatörü Selçuk Üniversitesi İletişim Fakültesi Reklamcılık Bölümü Reklam Araştırmaları ABD Başkanı Prof. Dr. Hüseyin ALTUNBAŞ olacak.

Son yıllarda hızla büyüyen ve kahve sektörünün önemli bir markası haline gelen Bayramefendi Osmanlı Kahvecisi Yönetim Kurulu Başkanı Boğaçhan GÖKSU, kahve sektörünü ve Osmanlı Kahvecisi markasının büyüme yolculuğunu aktaracak.

Dönerde son yeniliklerle Türkiye çapında hızla yayılan Ekrem Coşkun Döner markasının Yönetim Kurulu Başkanı Ekrem COŞKUN da döner sektöründe markalaşma yolculuğundaki tecrübelerini aktaracak.

KTO Karatay Üniversitesinde 2 Ekim 2019 Çarşamba günü saat 14:00’de yapılacak olan etkinlik özellikle ulusal ve uluslararası alanlarda büyümek isteyen firmaları, reklam ajanslarını ve öğrencileri bir araya getirecek.Bir cevap yazın