Armiya Teknoloji 13 Yaşında

Konya’nın güçlü teknoloji firması Armiya Teknoloji 13. yaşını Dar-ı Lezzet Etliekmek Sarayında basın mensuplarıyla bir araya gelerek kutladı. “13 yıllık tecrübeyle nice başarılara” diyen Armiya Teknoloji Genel Koordinatörü Ali İhsan Tuğ, güvenlik kamera sistemlerinden, network sistemlerine, bariyer sistemlerinden, turnike sistemlerine, yangın alarm sistemlerinden, satış otomasyon sistemlerine kadar geniş ürün yelpazesinde teknolojik çözümlerdeki 13 yıldaki elde ettikleri tecrübelerle ileriye güvenle baktıklarını, Konya’dan çıkan firma olarak Türkiye’ye ve dünyaya ürün satan bir markaya dönüştüklerini ifade etti.Armiya Teknoloji ailesine zaman içinde Secline Güvenlik ve Dar-ı Lezzet Etliekmek Sarayı markalarını kattıklarını belirten Ali İhsan Tuğ, kriz laflarına odaklanmadan pozitif düşünceyle iletişim yapmanın zamanı olduğunu, birbirimize daha yapıcı yaklaşarak ileriye gidebileceklerini, krizleri fırsat olarak gören anlayışın hakim olması gerektiğini vurguladı. Dar-ı Lezzet’te gerçekleşen kahvaltı programına Dar-ı Lezzet Etliekmek Sarayı Genel Koordinatörü Mustafa Tuğ ve Secline Güvenlik Genel Koordinatörü Ramazan Tuğ da katıldı.

Bu Gönderiye Bir Yorum Yapın

Diğer Gönderiler

İletişim

Kapsamlı Sektörel Çözümler İçin Bizimle İletişime Geçin.

Armiya Teknoloji’nin uzmanlığıyla, sorularınızı yanıtlamak ve ihtiyaçlarınıza en uygun çözümleri bulmak için buradayız. Size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

Armiya Teknoloji;
Bu formu doldurduğunuzda neler olur?
1

İhtiyaçlarınızı ve beklentilerinizi anlamak için sizinle uygun bir zamanda bir telefon görüşmesi ayarlarız.

2

Detaylı bir keşif yaparak ihtiyaçlarınızı belirler ve size özel çözümlerimizi sunmak için bir danışma toplantısı gerçekleştiririz.

3

Belirlediğimiz ihtiyaçlarınıza uygun olarak detaylı bir teklif hazırlarız ve size sunarız.

İletişim Formu